O kancelarii

O KANCELARII

Życiorys zawodowy

Barbara Jasienowicz-Radzewicz

W kwietniu 2004 roku ukończyłam Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Od października 2004 roku do września 2007 roku pracowałam jako aplikant sądowy etatowy w okręgu Sądu Okręgowego w Białymstoku. Po zdaniu egzaminu sędziowskiego przez dwa lata i pięć miesięcy pracowałam jako referendarz sądowy w Sądzie Rejonowym w Pruszkowie w okręgu Sądu Okręgowego w Warszawie. W lipcu 2009 roku uzyskałam prawo wykonywania zawodu radcy prawnego w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie (nr wpisu WA-6792).

Legitymuję się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej (zdane egzaminy międzynarodowe FCE i CAE, certyfikat ukończenia kursu Legal English for Polish w Sawicki LLB School w Warszawie) oraz języka rosyjskiego (zdany egzamin międzynarodowy TPKU – III C1/TORFL – III C1), a także znajomością języka francuskiego na poziomie podstawowym wyższym (zdany egzamin międzynarodowy DELF A2).

radca prawny
Barbara Jasienowicz-Radzewicz

Siedziba

Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Jasienowicz-Radzewicz mieści się w Suwałkach przy ul. Ks. Jerzego Jana Zawadzkiego 2 m. 7 (klatka „A”, II piętro, „Serce Suwałk”, wjazd od ul. Waryńskiego i ul. Noniewicza). Siedziba kancelarii znajduje się w samodzielnym lokalu, co zapewnia klientom komfort i dyskrecję w czasie korzystania z porad prawnych.

Siedziba kancelarii usytuowana jest w centrum miasta w niedalekiej odległości od dworca PKS (ul. Utrata), stacji PKP (ul. Kolejowa), Sądu Rejonowego w Suwałkach i Sądu Okręgowego w Suwałkach oraz innych urzędów.

Suwałki położone są w północno-wschodniej części Polski, w województwie podlaskim. Jest to byłe miasto wojewódzkie, obecnie mające status miasta na prawach powiatu. Suwałki znajdują się w bliskiej odległości od innych miast powiatowych tego regionu: Grajewo, Ełk, Gołdap, Olecko i Augustów. Posiada również dobre połączenie komunikacyjne z Białymstokiem, w którym mieści się Sąd Apelacyjny w Białymstoku oraz Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku.

Kontakt

W celu umówienia się na spotkanie proszę o kontakt telefoniczny pod nr 514 200 994 lub poprzez formularz kontaktowy.